Wystawa „Anioły” w CBK

Szybko zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W związku z tym Centrum Biblioteczno – Kulturalne Powiatu Kętrzyńskiego przygotowało okazjonalną wystawę prac Oksany Hopiak – Fita, znanej artystki z Lwowa (Ukraina). W przeszłości często gościła na terenie powiatu kętrzyńskiego uczestnicząc w międzynarodowych plenerach malarskich organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Kętrzynie oraz Miejski Ośrodek Kultury w Korszach. Prace Oksany przedstawiają postaci aniołów w zimowym krajobrazie. Część prac, oprawiona w ramkach, ukazuje w różnych pozach sówki z mikołajowych czapeczkach. Zachęcamy do oglądania wystawy w dni codzienne w godzinach od 8.00 do 16.00 w siedzibie CBK przy ul. Pocztowej 11. Istnieje możliwość nabycia prac Oksany Hopiak – Fita. Zapraszamy.